foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
RIGHT RIDERS IPA REGION LĘBORK
GALERIA

Zdjęcia RR. Niektóre albumy wymagają uprzedniego zalogowania się z odpowiednimi uprawnieniami

GALERIA

FORUM

W trakcie migracji

Wejdź

FEDERACJA RR

O federacji Right Riders (W trakcie zmian)

CZYTAJ

KSIĘGA GOŚCI

Możliwe, że będzie migrowana na nowszą wersję

CZYTAJ

Main Menu

Login Form


MIKOLAJE 3013aŚrodowisko kościerskich motocyklistów, Kościerskie Centrum Wolontariatu, Kościerski Dom Kultury i Telewizja Kaszuby zapraszają na trzecią edycję akcji "Mikołaje na motorach", która odbędzie się 7 grudnia w naszym mieście.


MIKOŁAJE NA MOTORACH...

Klikaj więcej...

 

 

 

Środowisko kościerskich motocyklistów, Kościerskie Centrum Wolontariatu, Kościerski Dom Kultury i Telewizja Kaszuby zapraszają na trzecią edycję akcji "Mikołaje na motorach", która odbędzie się 7 grudnia w naszym mieście.

Wszystkich motocyklistów zapraszamy już od godziny 11.00 na parking przy Urzędzie Miasta w Kościerzynie, skąd wyruszy parada Mikołajów. Piętnaście minut później pojawią się oni na kościerskim rynku, gdzie odbędzie się zbiórka datków na rzecz pomocy podopiecznym Domu Pomocy Społecznej „Kaszub ” w Stawiskach. Impreza połączona zostanie z finałem akcji "Szlachetna Paczka".

Każdy, kto otworzy swoje serce i portfel dla potrzebujących weźmie udział w loterii, w której można wygrać atrakcyjne nagrody. Ponadto mnóstwo niespodzianek i atrakcji!  (ŹRÓDŁO)

 

 

 

ZAPOWIEDŹ VIDEO: >> http://www.youtube.com/watch?v=A4Js1rUWRBE  <<

 

MIKOLAJE 3013a