foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
RIGHT RIDERS IPA REGION LĘBORKLogin Form

site logoprm

 

"Informuję, że Rada Koordynacyjna podjeła decyzje o terminie Ogólnopolskiej Akcji "Bezpieczna Droga - UWAGA MOTOCYKLIŚCI", która odbędzie sie w dniu 13 kwietnia 2013 roku w godzinach 9.00-11.00.


Akcja dobywa się na terenie całej Polski. Udział biorą kluby motocyklowe zrzeszone w Polskim Ruchu Motocyklowym oraz Kluby zaproszone do Akcji z WMSN. Akcja jest przeprowadzana przy współpracy / wspólnie z Wydziałem Ruchu Drogowego.
Zarząd Klubu Motocyklowego biorącego udział w akcji ustaliłby plan działania z Naczelnikiem WRD lub osobą oddelegowaną do tego typu działania na danym terenie. Sposób działania to Policyjne patrole wraz z motocyklistami w barwach klubowych rozdającymi nalepki wszystkim zmotoryzowanym użytkownikom drogi w trakcie kontroli dokonywanej przez patrol policyjny o treści : PATRZ W LUSTERKA – MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE - przypominając im o tym, że zaczyna się okres na drogach w czasie którego szczególne znaczenie dla bezpieczeństwa ruchu drogowego mają lusterka.
Polski Ruch Motocyklowy zapewnia dla każdego klubu biorącego udział w Akcji 100 szt. naklejek "PATRZ W LUSTERKA – MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE "(...)

 

z motocyklowy pozdrowieniem

PREZYDENT PRM
VITO