foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
RIGHT RIDERS IPA REGION LĘBORKLogin Form


MIKOLAJE 3013aŚrodowisko kościerskich motocyklistów, Kościerskie Centrum Wolontariatu, Kościerski Dom Kultury i Telewizja Kaszuby zapraszają na trzecią edycję akcji "Mikołaje na motorach", która odbędzie się 7 grudnia w naszym mieście.


MIKOŁAJE NA MOTORACH...

Klikaj więcej...

 

 

 

Środowisko kościerskich motocyklistów, Kościerskie Centrum Wolontariatu, Kościerski Dom Kultury i Telewizja Kaszuby zapraszają na trzecią edycję akcji "Mikołaje na motorach", która odbędzie się 7 grudnia w naszym mieście.

Wszystkich motocyklistów zapraszamy już od godziny 11.00 na parking przy Urzędzie Miasta w Kościerzynie, skąd wyruszy parada Mikołajów. Piętnaście minut później pojawią się oni na kościerskim rynku, gdzie odbędzie się zbiórka datków na rzecz pomocy podopiecznym Domu Pomocy Społecznej „Kaszub ” w Stawiskach. Impreza połączona zostanie z finałem akcji "Szlachetna Paczka".

Każdy, kto otworzy swoje serce i portfel dla potrzebujących weźmie udział w loterii, w której można wygrać atrakcyjne nagrody. Ponadto mnóstwo niespodzianek i atrakcji!  (ŹRÓDŁO)

 

 

 

ZAPOWIEDŹ VIDEO: >> http://www.youtube.com/watch?v=A4Js1rUWRBE  <<

 

MIKOLAJE 3013a